AUGALO ISTORIJA

Paton yra viena iš pirmaujančių Ukrainos suvirinimo įrangos ir medžiagų gamintojų, užimanti lyderio pozicijas tarp šios srities gamintojų NVS.

Šiuo metu gamykloje gaminama daugiau kaip 30 suvirinimo įrangos modelių, pvz:

 • Suvirinimo aparatai (nuo 150A iki 630A);
 • Pusiau automatiniai suvirinimo aparatai (nuo 160A iki 630A);
 • Argono lanko inverteriai (nuo 200 A iki 315 A);
 • Pneumatinio plazminio pjovimo įranga (nuo 40 iki 100 A);
 • Daugiafunkciniai skaitmeniniai keitikliai (250-350 A).

Įmonė turi savo projektavimo ir technologinę bazę bei gamybines patalpas, aprūpintas aukštos kokybės įranga, skirta kurti, gaminti nuo nulio naujus suvirinimo įrangos ir medžiagų pavyzdžius, kurie neturi analogų Ukrainoje.

Turėdami 60 metų gamybos patirtį, platų aukščiausios kokybės suvirinimo įrangos ir medžiagų asortimentą, tenkiname suvirinimo specialistų poreikius tiek Ukrainoje, tiek daugiau nei 50 šalių.

60 prekės ženklo gyvavimo metai PATON

1959

Eksperimentinės gamyklos įkūrimas B.Ye. Patono, kaip viena iš Elektrinio suvirinimo instituto, kurį sudarė institutas, Mokslinių tyrimų projektavimo biuras ir Mokslinių tyrimų departamentas, sudedamųjų dalių.

Bėgant metams gamykloje buvo plačiai plėtojamos naujos technologinės sritys, todėl joje buvo galima gaminti ne tik atskirus instituto ir DKB sukurtus įrenginius, bet ir kai kuriuos nedidelės apimties pavyzdžius. Vienas iš jų – nedidelis STSH-250 transformatorius, skirtas montavimo ir remonto darbams.

1963

1963 m. gamykla pagamino ir pradėjo tiekti Čeliabinsko vamzdžių valcavimo gamyklai specialią A 850 ir A 943 įrangą, skirtą suvirinti didelio skersmens vamzdžius, naudojamus Bucharos-Uralo ir “Družbos” dujotiekiuose.

1964

1964 m. gamykla Volgogrado traktorių gamyklai tiekė A 899 stakles traktorių sijų suvirinimui. Tyrimų gamykloje pagaminta suvirinimo įranga tais metais buvo sėkmingai eksponuojama tarptautinėse parodose ir mugėse Briuselyje, Niujorke, Marselyje, Leipcige ir SSRS ekonomikos pasiekimų parodoje.

1969

1969 m. spalio 16 d. erdvėlaivio “Sojuz-6” įgula, kurią sudarė kosmonautai V. Kubasovas ir G. Šoninas, pirmą kartą orbitoje atliko suvirinimo elektronų pluoštu, plazma ir sunaudojamaisiais elektrodais darbus, naudodama unikalų eksperimentinėje gamykloje pagamintą įrenginį “Vulcan”.

1970

1970-1972 m. buvo sukurtos naujos gamybos zonos, todėl suvirinimo įrangos asortimentas gerokai išsiplėtė.

1972

1972 m. gamykla pradėjo gaminti specialią įrangą žemės ūkiui.

1973

1973 m. pradėti gaminti specialūs daugiapoziciniai lygintuvai VMG 5000, skirti laivų statybos pramonei, taip pat elektrošlakinio, kontaktinio ir mikroplazminio suvirinimo įranga, kurios negamino kitos TSRS gamyklos.

1975

1975 m. gamykloje buvo pagaminta speciali “Araks” įranga, skirta sovietų ir prancūzų moksliniam eksperimentui kosmose tarp Kergeleno salos (Prancūzija) ir Sodros kaimo SSRS šiaurėje, naudojant “Eridano” raketą.

Trys gamyklos produktai: VMG 5000 lygintuvas, pusiau automatinis A1114M ir transformatorius STSH-250 buvo apdovanoti valstybiniu kokybės ženklu.

1976-1978

1976-1978 m. gamykla sėkmingai pagamino ir pristatė ZIL gamyklai technologinę liniją U-851, skirtą rėmams suvirinti, Charcižsko vamzdžių gamyklą U 901, skirtą didelio skersmens daugiasluoksnių vamzdžių jungtims surinkti ir suvirinti, Charkovo traktorių gamyklą UD 133, skirtą T-150 serijinių traktorių mazgams suvirinti.

1975-1980

1975-1980 m. gamykla Japonijai, Švedijai, Vokietijai ir Jungtinėms Amerikos Valstijoms tiekė daugiau kaip 50 suvirinimo įrangos komplektų. Automobilių pramonės milžinės tapo nuolatinėmis vartotojomis: VAZ, ZIL ir KAMAZ.

1979

1979 m. gamykla pagamino unikalų “garintuvo” įrenginį, skirtą metalams ir plonasluoksnėms dangoms termiškai garinti kosminiame komplekse “Salyut-6” nesvarumo būsenoje ir jūros vakuume iš kelių konstrukcinių medžiagų bandinių.

Šis svarbus eksperimentas dar kartą patvirtino IEZ mokslinių tyrimų ir gamybos komplekso pranašumą. EA Paton, kuris vienija mokslininkus, konstruktorius ir gamintojus.

1980

1980 m. buvo pagamintas ir Viksun vamzdžių gamyklai pristatytas visas specialios suvirinimo įrangos kompleksas, skirtas suvirinimo darbams mechanizuoti ir operacijoms valdyti gaminant daugiasluoksnius vamzdžius.

Dar vienas valstybinis kokybės ženklas buvo suteiktas elektrošlakinio suvirinimo aparatui A 550.

Leipcigo tarptautinėje parodoje elektrošlako liejimo įrenginys USh 118 pelnė aukso medalį.

Grupė IEZ ir DKB specialistų, taip pat gamyklos direktorius GB Asoyants gavo TSRS valstybinį mokslo ir technikos apdovanojimą už įrengimų ir specialių galingų maitinimo šaltinių, skirtų plazminiam perlydymui, įdiegimą daugelyje didelių gamyklų.

Suvirinimo įranga sėkmingai parduodama Ždanovčiažmaš, Charcižsko vielinių lynų gamykloje, Volgogrado “Atommaš”, Kuibyševo vožtuvų gamykloje ir kitose įmonėse.

Užsienio prekybos organizacijų užsakymu suvirinimo įranga ir atsarginių dalių rinkiniai tiekiami į Austriją, Vengriją ir Kanadą.

1984

1984 m. sausio 3 d. už svarų indėlį į mokslo ir technologijų plėtrą suvirinimo ir specialiosios elektrometalurgijos srityje IEZ mokslo ir technikos kompleksas. EO Patonas, kuriam priklauso Mokslinių tyrimų skyrius, apdovanotas Spalio revoliucijos ordinu.

1984 m. liepą kosmonautai Svitlana Savickaja ir Volodymyras Janibekovas pirmą kartą pasaulyje 3 valandas praleido atvirajame kosmose, komplekso “Saljut-7” erdvėje. 35 minutes jie sėkmingai atliko metalo plokščių pjaustymo, suvirinimo, litavimo ir purškimo operacijas, naudodami eksperimentinėje gamykloje pagamintą nešiojamąjį URI elektronų pluošto įrenginį.

1985

1985 m. įsteigtas Tarpsektorinis mokslo ir technologijų kompleksas (angl. Intersectoral Science and Technology Complex, ISTC), kuriam priklauso ir Mokslinių tyrimų departamentas.

1988

1988 m. įsteigtas Tarpsektorinis mokslo ir technologijų kompleksas (angl. Intersectoral Science and Technology Complex, ISTC), kuriam priklauso ir Mokslinių tyrimų departamentas.

1990-2000

Sunkiausi metai eksperimentinės gamyklos istorijoje. Sąjungos subyrėjimas smarkiai paveikė visų sąjunginių respublikų, taip pat ir Ukrainos, pramonę. Labai sumažėjo unikalių įrenginių, skirtų įvairiems suvirinimo metodams, paklausa, gamykla gerokai sumažino gamybą.

Teko palikti didelį gamyklos filialą. Visa įranga buvo pervežta į pagrindinę gamyklą. Nepaisant to, gamykloje toliau buvo gaminami nauji EEZ ir DKB sprendimai, tačiau jau pagal realius NVS šalių vartotojų užsakymus.

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje atgimė pramoninė gamyba ir statybos. Sparčiai augo įvairių suvirinimo būdų maitinimo šaltinių paklausa.

Buvo nuspręsta įsisavinti populiariausių transformatorių, lygintuvų ir pusiau automatinių įrenginių gamybą. Įmonė savarankiškai sukūrė ir įsisavino nedidelės apimties 250, 315 ir 400 amperų srovės STSh tipo transformatorių, 250, 315 ir 400 amperų srovės VD tipo lygintuvų ir modernizuotų 180, 250 ir 315 amperų srovės pusiau automatinių įrenginių gamybą.

2000-2010

XXI a. pradžioje WSE baigė kurti USGD lanko stabilizavimo įrenginį, kuris gerokai patobulina suvirinimo kintamąja srove procesą ir leidžia suvirinti mažo storio aliuminio lydinius naudojant transformatorių kaip energijos šaltinį.

Gamyklos darbuotojai baigė gaminti serijinius STSh transformatorius ir juose sumontavo SRS lanko degimo stabilizatorius. VD lygintuvuose buvo numatyta galimybė įrengti du mažus blokus, kad būtų pagerintas lanko sužadinimas ir pašalintas elektrodų prilipimas suvirinant mažomis kraštinėmis suvirinimo srovėmis ne tik vamzdžius, bet ir kitas metalo konstrukcijas.

Pusiau automatinė įranga buvo gerokai patobulinta ir pradėta gaminti dviem variantais: maitinimo blokas tame pačiame korpuse su padavimo mechanizmu, o lygintuvas ir padavimo blokas gaminami atskirai.

2006

Iki šiol gamykla, atsižvelgdama į inverterinių maitinimo šaltinių atsiradimą tarptautinėse rinkose, daugiausia skirtų rankiniam lankiniam suvirinimui, suformavo darbuotojų grupę ir pavedė jiems kurti ir pradėti gaminti inverterinę įrangą.

2008

2008 m. gamykloje jau buvo gaminamos nedidelės rankinio lankinio suvirinimo inverterių, skirtų 120, 160 ir 200 amperų srovėms, trijų modifikacijų partijos.

2013

Iki 2013 m. gamykla vykdė specialius užsakymus, susijusius su lankinio suvirinimo, šlifavimo ir elektrošlako lydymo įranga.

2013 m. Didėja ne tik įprastinių maitinimo šaltinių našumas, bet ir inverteriniai šaltiniai nebėra skirti tik rankiniam lankiniam suvirinimui dideliais kiekiais.

Pagal specialius užsakymus atnaujinta galingų maitinimo šaltinių, skirtų suvirinimui elektrošlaku ir perlydymui 3 000, 6 000 ir 10 000 amperų srovėmis, taip pat trijų tipų traktorių, skirtų suvirinimui įkaitintu elektros lanku ir suvirinimui plūdine viela iki 1 000 amperų srovėmis, gamyba. Kaip traktorių maitinimo šaltiniai gamykloje kuriami ir diegiami VSU universalūs lygintuvai 630 ir 1200 amperų srovėms.

Šalyje atnaujinami darbai metalo konstrukcijų gamybos gamyklose, statybos įmonėse, kuriose plačiai naudojamas lankinis suvirinimas.

Dėl to 2013 m. gamykla įsisavino universalių lygintuvų 630 ir 1200 amperų srovėms, skirtų montavimo ir remonto darbams, gamybą ir gerokai padidino inverterinės įrangos gamybą.

2014

2014 m. gamykloje buvo baigti gaminti unikalūs 4 turbinų rotorių suvirinimo įrenginiai Charkovo asociacijai “Turboatom”.

Šiuos įrenginius sukūrė instituto projektavimo biuras ir kartu su įrenginiais sėkmingai įdiegė įmonėje “Turboatom”.

2015

Nuo 2015 m. pradžios gamykla atnaujino suvirinimo įrangos kūrimo darbus.

Todėl nuo 2015 m. gegužės mėn. pradėta serijinė balastinių reostatų RBP-304, skirtų suvirinimo srovei reguliuoti suvirinant keliomis stotimis su “Paton” lygintuvais, gamyba. Kita vertus, nuo 2015 m. birželio mėn. pradėti gaminti universalūs suvirinimo lygintuvai VDU-6303P ir VDU-1202P, skirti automatiniam ir pusiau automatiniam suvirinimui apsauginėse dujose ir po fliusu, taip pat rankiniam lankiniam suvirinimui visų tipų dirbtiniais elektrodais. Bepakopis suvirinimo įtampos ir srovės reguliavimas atliekamas naudojant elektroninę valdymo sistemą. Įrengus balastinius reostatus, šie lygintuvai gali būti naudojami kaip kelių stočių maitinimo šaltiniai.

Taip pat 2015 m. gegužės mėn. pradžioje. gamykla kartu su instituto Valstybiniu projektavimo biuru baigė vykdyti sutartį, pagal kurią “Ukrspetsexport” sukūrė ir pagamino suvirinimo įrangos, skirtos tropinio klimato zonoms, partiją, pasižyminčią geresnėmis savybėmis ir didesniu patikimumu.

VS-650 SR modelio suvirinimo lygintuvai, sukomplektuoti su BP-608 blokais, taip pat VDI-200R inverteriniai lygintuvai buvo išbandyti ir išsiųsti naudoti laivų statykloje Pietryčių Azijoje (Mianmare).

2015 m. birželio mėn. buvo išleista pirmoji naujųjų “PATON” suvirinimo inverterių partija. “ECO” serija. Serija “ECO” reiškia ekologiškumą ir ekonomiškumą. Pagrindiniai šių prietaisų privalumai – nedideli svorio ir dydžio parametrai bei galimybė dirbti su silpnais (kabančiais) tinklais, o tai svarbu renkantis suvirinimo aparatą buitinėms reikmėms. Nepaisant visapusiško ekonomiškumo principo, kuris buvo taikomas kuriant “ECO” seriją, šiuose prietaisuose naudojami tik aukštos kokybės elektroniniai komponentai ir mechaniniai moduliai. ECO serija skirta rankiniam lankiniam suvirinimui elektrodais, prijungtais prie buitinio elektros tinklo (220 V), ir ją sudaro trys modeliai, skirti 160 A, 200 A ir 250 A suvirinimo srovėms, esant 40 % apkrovai.

2015 m. spalio mėn. gamykla užėmė lyderio poziciją “Epicenter K” tinklo pardavimų TOP 5. Nuo 2015 m. balandžio mėn. kiekvieną mėnesį gaminami suvirinimo aparatai, kurie pristatomi tik didžiausiame Ukrainos mažmeninės prekybos hipermarketų tinkle “Epicenter K” su EVO prekės ženklu. Gamyklos gaminiai sėkmingai konkuruoja su kitais užsienio gamintojais, pagal “kainos ir kokybės” santykį išstumdami net Kinijos suvirinimo įrangos gamintojus. Pagrindinės priežastys, lemiančios stabilų klientų susidomėjimą TM EVO gamyklos įranga, yra šios:

 • vietinė gamyba (pagaminta Ukrainoje),
 • pritaikyti įrangos veikimą esant sumažintai tinklo įtampai (nuo 170 V),
 • Garantija galioja 2 metus,
 • konkurencinga kaina.

2015 m. lapkričio pradžioje gamykla tiekė suvirinimo įrangą CKD Kutná Hora as įmonių grupė (Čekija) – SCB Foundry automobilių gamyklai, kuri yra viena didžiausių aukštos kokybės liejinių gamintojų Europoje. Bendrovės “CKD Kutná Hora” kredito reitingas yra AAA (Excelentní) ir ji yra viena iš 100 stabiliausių Čekijos įmonių. Bendrovės “CKD Kutná Hora as Group of Companies” specializuotos liejimo įrangos parką papildo PATON suvirinimo įranga:

 • VDU-1202P universalūs suvirinimo tiesintuvai – skirti liejimo pramonės gaminių anglies elektrodų obliavimui,
 • VDM-1202P daugiapoziciniai suvirinimo lygintuvai su balastiniais reostatais RBP 302 – skirti įvairių metalinių konstrukcijų, skirtų vagonų ir lokomotyvų gamybai, suvirinimui iki 5 mm skersmens elektrodais,
 • VS-650SR suvirinimo lygintuvai – skirti įvairių krovininių vagonų konstrukcijų suvirinimui CO2 aplinkoje,
 • Suvirinimo tiesintuvai VS-650SR su balastiniais reostatais RBP 302 – skirti daugiataškiam suvirinimui iki 5 mm skersmens elektrodais,
 • Pusiau automatiniai suvirinimo aparatai PS-351.2 ir argono lanko inverteriai ADI-200S – automobilių remonto gamykloje.

2015 m. gruodį gamykloje bus pradėti gaminti visiškai skaitmeniniai VDI Professional serijos suvirinimo inverteriai, taip pat pusiau automatiniai suvirinimo aparatai PSI-250S ir PSI-250R su nauju valdymo pultu ir skaitmeniniu parametrų valdymu. Skaitmeninis valdymo skydelis leidžia suvirintojui lengvai ir tiksliai pasirinkti suvirinimo režimą ir reguliuoti suvirinimo proceso parametrus, pradedant pagrindine suvirinimo srovės verte ir baigiant tiksliais srovės ir įtampos charakteristikų, karšto paleidimo lygio, srovės amplitudės impulsiniu režimu ir kt. nustatymais.

2016

2016 m. pradžioje gamykla su DKB institutu sudarys mašinų gamybos sutartį dėl specializuotos įrangos, skirtos iki 450 mm storio metalų suvirinimui elektrošlaku, kūrimo ir gamybos. Vykdydami projekto darbus, specialistai kuria specializuotos suvirinimo įrangos partiją: A-535 suvirinimo aparatai su suvirinimo transformatoriais TSHS 1000-3. Įgyvendindama šį projektą gamykla atnaujina specializuotos elektrošlako suvirinimo įrangos, kuri yra paklausi didelėse pramonės įmonėse, kūrimą ir gamybą.

2016 m. kovo mėn. gamykla baigė kurti specializuotą argono lanko inverterį, skirtą nepertraukiamam įvairaus storio metalų suvirinimui. Skaitmeninis ADI-230P leidžia realizuoti sudėtingų įvairaus storio metalo konstrukcijų suvirinimą nepertraukiamu suvirinimu, taip pat užprogramuoti šešias suvirinimo srovės kitimo pakopas – nuo 12 iki 230 A.

Taip pat 2016 m. kovo mėn. gamykla pradėjo tiekti du naujus suvirinimo įrangos modelius “Epicenter K” prekės ženklo COMPASS mažmenininkams:

 • COMPASS IWM-200 inverterinis suvirinimo aparatas, skirtas rankiniam nuolatinės srovės lankiniam suvirinimui,
 • COMPASS CWM-200 inverterio tipo kombinuotas suvirinimo aparatas, skirtas rankiniam suvirinimui lanku, suvirinimui argonu ir pusiau automatiniam suvirinimui apsauginių dujų aplinkoje nuolatine srove..

2016 m. balandžio pradžioje. DZZU IEZ juos. EO Paton pagal klasikinį receptą gamina populiariausių prekės ženklų elektrodus: Taip pat “Elite” serijos elektrodus pagal patobulintą E. O. Elektros suvirinimo instituto mišinį, skirtus paviršiniam šlifavimui T-590, ketaus suvirinimui TsCh-4, aukšto legiruotojo plieno suvirinimui OZL-8 ir TsL-11, taip pat “Elite” serijos elektrodus. Paton: Elite ANO-36, Elite MD6013, Elite ANO 21.

Iki balandžio pabaigos gamykloje bus įvykdyta antroji sutartis dėl specializuotos įrangos, skirtos iki 200 mm storio gaminių suvirinimui elektrošlaku, kūrimo. Specialistai sukūrė specializuotos suvirinimo įrangos partiją: savaeigis suvirinimo aparatas ASH115 kartu su suvirinimo lygintuvais VDU-1202P, kaip srovės šaltiniais, sėkmingai naudojamas rezervuarams ir metalinėms pastatų konstrukcijoms suvirinti.

2016 m. balandį suvirinimo inverteriai VDI-160E bus pristatyti į Lenkiją platinimo įmonei, kuri planuoja PATON įrangą pristatyti Europos rinkoms, įskaitant Čekiją, Lietuvą, Latviją, Moldovą ir kitas šalis. Gruzijos rinkoje parduodama daugiau kaip šimtas įrenginių per mėnesį, įsteigtas aptarnavimo centras, vyksta derybos dėl PATON gaminių tiekimo Armėnijai ir Azerbaidžanui per Gruzijos platinimo tinklą.

2016 m. liepą gamykla pristatys pirmąją suvirinimo inverterių partiją į Korėją platinimo įmonei, kuri planuoja pristatyti PATON įrangą Korėjos ir kitoms Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių rinkoms.

2016 m. rugsėjo mėn. gamykloje baigti kūrimo darbai ir pradėta serijinė vienagyslių ir dvigyslių PSI tipo suvirinimo inverterių pusiau automatinių suvirinimo aparatų, skirtų rankiniam lankiniam suvirinimui (RDS “MMA”), linijos gamyba.

2016 m. spalio mėnesį DZZU IEZ them. EO “Paton” baigė projektą “Ukroboronservice”, skirtą automatinei skiedinio koordinavimo sistemai sukurti. Departamento specialistų komanda darbus atliko per rekordiškai trumpą laiką – 1 mėnesį, o projektas buvo pristatytas 13-ojoje tarptautinėje specializuotoje parodoje “Ginklai ir sauga – 2016”, vykusioje 2016 m. spalio 11-14 d. Tarptautiniame parodų centre.

Nuo 2016 m. spalio 1 d. naujoji PATON parduotuvė bus atidaryta Dniepro mieste – viename didžiausių Ukrainos pramonės, ekonomikos ir transporto centrų.

Nuo 2016 m. lapkričio mėn. gamykloje pradedama masinė naujo modelio inverterinių pusautomačių suvirinimo aparatų – PSI-150S – gamyba. PATON PSI-150S inverteriniai skaitmeniniai suvirinimo pusautomačiai vienkomponenčio dizaino PATON PSI-150S skirti suvirinti rankiniu lanku (RDS “MMA”), argonu (ARG “TIG”) ir pusiau automatiniu būdu (PA “MIG / MAG”) apsauginių dujų aplinkoje ir fiksuotos sudėties mišiniuose. Šio modelio ypatybė yra ta, kad įrenginio vielos padavimo įtaiso valdymo pultas yra skaitmeninis.

2017

2017 m. sausio mėn., DZZU IEZ juos. EO “Paton” baigė kurti savarankiškų vielos tiektuvų BP-5 ir BP-15-4 prototipus, skirtus PATON Professional serijos suvirinimo inverterių linijai. Šis kūrimas leidžia suvirintojams visiškai išnaudoti šiai įrangos linijai būdingą potencialą. Be to, iki sausio pabaigos bus sukurtas modernios įrangos prototipas, skirtas miltelinėms medžiagoms mikroplazminiu būdu purkšti ant gaminių, kuriems reikia geresnių eksploatavimo sąlygų, susijusių su atsparumu dilimui ir korozijai, paviršiaus, taip pat nusidėvėjusiems paviršiams ir specialioms dangoms atnaujinti.

2017 m. pradžioje gamykla įsigijo pažangiųjų technologijų TRUMPF įrangą ir paleido suvirinimo įrangos korpusų gamybos zoną, o kovo mėn. pradėjo veikti miltelinio dažymo linija. Įdiegus nuosavą korpusų gamybos zoną, ne tik gerokai sumažės visos PATON prekės ženklu pažymėtos suvirinimo įrangos linijos savikaina, bet ir bus sukurta metalo gaminių, skirtų kitiems Ukrainos ekonomikos sektoriams, gamyba, t. y:

 • instrumentų gamyba,
 • mažoji inžinerija,
 • geležinkelio vagonų dalių gamyba,
 • konstrukcijos (stogo dangos lakštai),
 • baldai (šarvuotos durys ir kitos metalinės konstrukcijos),
 • laboratorinė įranga (stelažai, spintos, lentynos, stalai ir kt.),
 • Būstas ir komunalinės paslaugos (elektros skydai ir komunalinių paslaugų įranga).

EO Patono vardu pavadinta Elektros suvirinimo instituto eksperimentinė gamykla tęsia Patono mokyklos tradicijas – užmegzti glaudesnius ryšius su pramone.

Gamyklos šūkis: patikimumas, kokybė, tradicijos, dabar padeda rasti patikimus ryšius su suvirinimo įrangos vartotojais.

Ilgametė patirtis, įgyta gaminant unikalius įrenginius ir maitinimo šaltinius, skirtus įvairiems suvirinimo metodams, leidžia gamyklos darbuotojams optimistiškai žvelgti į ateitį, nes be suvirinimo neįmanoma jokia pramoninė gamyba.

Paton įranga visada bus paklausi ne tik Ukrainos vartotojams.

 

2018

2018 m. gaminiai buvo atnaujinti: pradėtos gaminti atnaujintos inverterinių suvirinimo aparatų serijos ESO, standartinės serijos PSI ir PSI-315 PRO-380V serijinės versijos.

2018 m. balandį gamykla sėkmingai baigė PATON™ suvirinimo elektrodų sertifikavimą pardavimui Europos rinkose. Gautas CE sertifikatas leidžia gamyklai laisvai tiekti šiuos gaminius į 25 bendrosios ekonominės zonos šalis, taip pat į šalis, kurios pripažįsta Europos sertifikatus.

Serijinė naujos įrangos – PATON™ BAO-7 autonominio aušinimo įrenginio, kurio pagrindinė paskirtis – užtikrinti aukštos kokybės aušinimą ir aušinimo skysčio cirkuliaciją uždaroje sistemoje dirbant su suvirinimo įranga, gamyba.

Įgyvendinant eksporto strategiją, PATON produktai pristatomi tarptautinėse parodose “Industrial Spring” Kielcų mugėje (Lenkija) ir XVII tarptautiniame pramonės forume Kijeve.

Kalbant apie klasikinės suvirinimo įrangos gamybą, Eksperimentinė gamykla sėkmingai įgyvendino projektą, pagal kurį daugeliui pirmaujančių Ukrainos kalnakasybos ir metalurgijos pramonės įmonių tiekė 5000 A suvirinimo šaltinius (VMG-5000).

2019

Buvo atnaujintos VDI MINI, ESO ir PRO serijos, todėl prietaisai tapo našesni, kai maitinami iš silpnesnio elektros tinklo, o profesionalioje serijoje buvo įdiegtas LCD ekranas su daugiakalbe sąsaja, kad būtų lengviau konfigūruoti. Sukurta ir pagaminta pirmoji partija (pagal išankstinį klientų užsakymą) nuotolinio valdymo įrenginių, skirtų VDI PRO serijai, su 300 A suvirinimo srovės stiprintuvais, kurie gerokai padidina įrangos patogumą ir efektyvumą bei suvirintojo mobilumą.

Kokybiškai patobulintas ir išplėstas PATON на pusiau automatinių mašinų komplektas – be pusiau automatinio degiklio ir kabelio su įžeminimo gnybtu, standartinis komplektas papildytas suvirinimo kabeliu su elektrodų laikikliu, o profesionalių pusiau automatinių mašinų serija papildyta “Abicor Binzel” priedais.

Pradėta serijinė naujo galingo PATON Д VDI-500 inverterinio lygintuvo, kurio vardinė suvirinimo srovė siekia 500 amperų – pirmojo iš planuojamos galingų inverterinių įrenginių, skirtų 500/630/1200 amperų, linijos – gamyba.

PATON™ elektrodų gamyba sertifikuota pagal tarptautinį ISO 9001:2015 standartą, patvirtinantį, kad gamykla savo darbe griežtai laikosi kokybės vadybos principų, tokių kaip orientacija į klientą, vadovavimas, darbuotojų motyvacija, požiūris į procesą ir nuolatinis tobulinimas.

PATON™ gaminiai pristatyti tarptautinėse parodose: XVIII tarptautiniame pramonės forume (Kijevas, Ukraina) ir “MacTech 2019” (Kairas, Egiptas). XVIII tarptautinio pramonės forumo metu gamykla veikė kaip XIII suvirinimo varžybų partnerė, suteikdama įrangą – naujausią PATON™ ADI-200 PRO AC/DC argono lanko suvirinimo įrangą ir kitą paramą varžyboms 141 metodo / GTAW kategorijoje.

2020

2020-2021 m. “Paton International” buvo atsinaujinimo ir naujovių metai. Šiuo metu “Paton” mokslinių tyrimų ir plėtros centre ir gamyboje kuriami, bandomi ir išleidžiami nauji įrangos modeliai, plečiamas pramoninės įrangos asortimentas. Galima įsigyti naują PRO-630 inverterį, pusiau automatines stakles “StandardMig-270”, 350, kintamosios ir nuolatinės srovės argono lanko inverterį “ProTIG-315”, oro plazminio pjaustymo stakles “StandardCUT-100” ir “ProCut-40”. pusiau automatines stakles su aušinimo skysčiu galimybe, taip pat kompleksinius suvirinimo sprendimus.

2021

2021 m. dėl rinkų plėtros ir orientacijos į eksportą buvo visiškai pakeista prietaisų išvaizda ir “Paton” logotipas. Atsirado naujų rinkų, būtent Australijos ir Ispanijos. Jungtiniai Arabų Emyratai ir kitos.

2021 m. “Paton” mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros centras pradės dirbti su suvirinimo įrangos robotizavimo, sinergijos valdomos įrangos ir apskritai suvirinimo įrangos funkcionalumo gerinimo ir tobulinimo srityje.

Jau 2021 m. lapkritį buvo pristatytas pirmasis ukrainietiškas kolaboratyvinis robotas, sukurtas kartu su “Qweedo Robotics”, kuris gerokai padidina suvirinimo darbų našumą, kokybę ir tikslumą.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
What are you looking for in Partdo?