230V namų suvirinimo įrangos pasirinkimas

230V namų suvirinimo įrangos pasirinkimas

Idealus suvirintuvas naudojimui namuose

MMA inverteriniai suvirinimo aparatai sėkmingai keičia senesnės kartos transformatorinius ir rotacinius suvirinimo aparatus. Dėl maitinimo būdo (paprastai 3 fazių maitinimo šaltinis), senesnio tipo transformatorinių ir rotacinių suvirinimo aparatų dydžio ir svorio šių suvirinimo aparatų naudojimas namuose buvo nepatogus ir dažnai neįmanomas, nes nebuvo minėto 3 fazių maitinimo šaltinio. Suvirinimo aparatų inverterinė technologija prisidėjo prie to, kad namuose būtų galima naudoti lengvą ir labai efektyviai energiją vartojančią suvirinimo įrangą. Lengvas inverterinių suvirinimo aparatų svoris ir vienfazis maitinimo šaltinis leidžia tokį aparatą naudoti bet kuriame namų ūkyje.

MMA lazeriniai aparatai – Paton

Pratęsta garantija “Paton” suvirinimo aparatams

E. O. Patono suvirinimo instituto Suvirinimo įrangos skyrius sukūrė specialią suvirinimo įrangos, skirtos namų dirbtuvėms, seriją – “Economy”, kurios vardinės srovės yra 160, 200 ir 250 A, esant 230 V įtampai. “Economy” serija skirta rankiniam lankiniam suvirinimui dengtais elektrodais (MMA). Naudojamų komponentų kokybė (variniai plokšti transformatoriai, aukštos kokybės “Infineon” IGBT tranzistoriai) leido PATON suteikti savo klientams 5 metų garantiją. PATON yra vienintelis suvirinimo įrangos gamintojas rinkoje, siūlantis 5 metų garantiją.

PATON suvirinimo aparatai ir jų savybės

PATON įranga yra viena iš nedaugelio rinkoje, kuri reguliuoja maitinimo įtampą – tai ypač svarbu, kai šie įrenginiai maitinami iš generatorių ir nestabilių energijos šaltinių. Taip pat verta atkreipti dėmesį į nustatytas faktines suvirinimo srovės vertes, t. y. 160 A nominalioji srovė pasiekia 160 A, esant maksimaliam srovės reguliavimo nustatymui, kaip ir 200 A ir 250 A serijų įrenginiuose. Daugelis rinkoje esančių nebrangių MMA suvirinimo aparatų, nustačius didžiausią srovės reguliavimo srovę, paprastai pasiekia 70 % vardinės srovės. Taip pat verta atkreipti dėmesį į šių prietaisų darbo ciklą. Darbo ciklas – tai laikas, kurį aparatas gali veikti esant tam tikram srovės diapazonui, palyginti su suvirinimo aparato 10 minučių darbo ciklu. PATON Economy suvirinimo inverterių darbo ciklas yra 40 %, t. y. maždaug 4 minutės darbo maksimalia suvirinimo srove per 10 minučių suvirinimo ciklą. Tipinės konkurentų vertės yra 3 minutės (30 %) arba 2 minutės (20 %) 10 minučių darbo ciklo metu. Įrenginiai gali veikti nuo -25oC iki +45oC temperatūroje.

PATON inverteriai testuojami veikiant apkrovai nepalankiomis sąlygomis, pavyzdžiui, esant įtampos kritimui, aplinkos temperatūros svyravimams. Verta paminėti, kad elektroniniai komponentai (komponentai padengti aukštos kokybės izoliaciniais dažais) ir pagrindiniai transformatoriai, kurių galia dvigubai didesnė už suvirinimo aparato vardinę galią, yra apsaugoti. “Economy” asortimentą sukūrė E. O. Patono elektrinio suvirinimo instituto projektavimo skyrius.

Ekonominės serijos inverteriai atitinka elektromagnetinio suderinamumo standartus. Jų privalumai: svoris (apie 4,5 kg), iki 90 % energijos vartojimo efektyvumas, 40 % darbo ciklas esant didžiausiai suvirinimo srovei, temperatūros diapazonas -25oC +45oC, 5 metų garantinis laikotarpis dėl naudojamų aukščiausios kokybės elektroninių komponentų, labai geras elektronikos atskyrimas nuo aplinkos (aukštos kokybės izoliaciniai lakai) ir labai geras galios komponentų šilumos išsklaidymas (naudojamos didelės aušinimo briaunos, optimaliai aušinamos iš oro tekančiu vandeniu). Šie parametrai lemia PATON gaminių kokybę ir patikimumą. “Economy” asortimentas garantuoja patikimumą naudojant namų dirbtuvėse ir mažose įmonėse.